Sosyal Sorumluluk

Sorumluluğumuz;

Toplumda birlikte kazanmayı
ilke edinen sorumlu yaklaşım

ADO Grup ailesi olarak; faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz tüm ülkelerde, toplumdan kazandığımızı toplumla paylaşmayı ilke sayan etik, sorumlu, toplumun genel çıkarlarını geliştiren ve koruyan bir yaklaşımla hareket ediyoruz. Sosyal sorumluluğu bir kurum kültürü olarak benimseyen grubumuz, içinde yaşadığı toplumun çevresel ve sosyal gereksinimlerinden yola çıkarak sosyal sorumluluk projeleri üretmekte ve hayata geçirmektedir. Topluma katkı ve sosyal sorumlulukların yerine getirilmesi amaçlı faaliyetler desteklenerek ilgili kurumlarla işbirliği yapmaktayız. Toplumun gelişimine katkıda bulunan projelerde yer alarak, faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz tüm ülkelerde geleceğe yatırım yapıyoruz.

Sürdürülebilirlik

Doğal kaynak kullanımımızı ve atık üretimimizi mümkün olan en az seviyeye indirmek için yeni metodlar geliştirmeye çalışıyor, çevreye dost projeleri ile çevre kirliliğini önlemeyi ve çevre koruma kapsamında kurulan sistemlerin sürekliliğini sağlamayı hedefliyoruz.

Teknoloji

Akdeniz Üniversitesi Antalya Teknokent A.Ş teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri arttırmak, üretim ve yaşamda daha fazla kullanılmasını sağlamak amacıyla Antalya Teknokent'e ortak girişimler yapıyoruz.

Spor

ADO GRUP'un spora olan katkıları dda hız kesmeden sürüyor. Antalyaspor Tesisleri'nin ve yönetim merkezinin yenilenmesi, Antalya Atatürk Stadyumu ADOPEN tribünlerinin yapımı, Kepezspor stadının tribünlerinin yapımı, ATİK Antalya Tenis İhtisas Kulübü tenis kortları izleyici tribünlerinin yapımını üstlendik.

Eğitim

Antalya Milli Eğitim Müdürlüğü içinde Adopen Anaokulu'nun yapılarak bağışlanması, Habipler İlköğretim Okulu Anasınıfları'nın yapılarak bağışlanması, İstanbul Küçükköy Endüstri Meslek Lisesi'nde Doğrama Bölümü'nün atölyelerinin yapımı ve tüm makina teçhizatının temin edilerek bağışlanması, Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi binalarının yapımı'

Sağlık

AMATEM Akdeniz Üniversitesi Madde Bağımlıları Rehabilitasyon Merkezi'nin anahtar teslimi yapılarak bağışlanması, Döşemealtı Ilıca Sağlık Ocağı'nın yapılarak bağışlanması, Yeniköy sağlık ocağı polikliniğinin yapılarak bağışlanması, Bakırköy Devle Hastanesi PVC pencere sistemlerinin yapılarak bağışlanması, Türk Kızılay'ına kan bağışı otobüsünün tam teçhizatlı olarak teslim edilmesi, GUINNESS WORLD RECORD Adopen'e verilen Bir Saat İçinde En Çok Organ Bağışlanması.