X
Yasal Uyarı
aplus asmall areset

Bu Web Sitesi’nde yer alan bilgiler ADO Şirketler Grubu (“ADO Grup”) tarafından hazırlanmıştır.
 

ADO Grup’a ait diğer Web Siteleri,

ADO GRUP (www.ado.com.tr),

ADOPEN PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ A.Ş. (Türkiye) (www.adopen.com.tr, www.adopen.com, www.adopen.net),

ACCADO KİLİT SİSTEMLERİ AKSESUAR YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. (Türkiye) (www.accado.com.tr),

ADO-PORTİSAN A.Ş. (Türkiye) (www.adoportisan.com.tr, www.adoportisan.com),

ADO HAVACILIK A.Ş. (Türkiye) (www.adoair.aero, www.adoair.com, www.adoair.com.tr),

WINTECH PLASTIC LTD (Rusya) (www.wintech.ru),

MAYADO LTD. (Ukrayna) (www.wintech.ua, www.mayado.com.ua),

NCL WINTECH LTD (Hindistan) (www.nclwintech.com),

AZTURKPEN MMC. (Azerbaycan) (www.plaspen.az)
 

şirketlerine ait Web Siteleri ve
 

WINTECH (www.wintech.com.tr, www.wintechpvc.com, www.wintech.es, www.wintechfrance.fr, www.wintecharab.com, www.wintechps.de)

ADOKAPI (www.adokapi.com.tr, www.adokapi.net),

SAKELLI (www.sakelli.com.tr, www.sakelli.com)

PLASPEN (www.plaspen.com.tr, www.plaspen.com, www.plaspen.ir),

WIN-OPEN (www.winopen.com.tr, www.win-open.com),

PENTECH (www.pentech.com.tr),

PLASWIN (www.plaswin.com.tr, www.plaswin.com),

TECHNOWIN (www.technowin.com.tr)

DECKADO (www.deckado.com.tr, www.deckado.com),

PLADECK (www.pladeck.com.tr, www.pladeck.com),

CRP (www.crp.com.tr)

PANADO (www.panado.com.tr)

ADOSONDAJ (www.adosondaj.com.tr, www.adosondaj.com),

ADO ALÜMİNYUM (www.adoaluminyum.com.tr, www.adoaluminium.com)

ADOFILM  (www.adofilm.com)

ADOFLOOR (www.adofloor.com)
 

markalarına ait Web Siteleridir.

 

 

Bu Web Siteleri dışında isim ya da içeriklerinde “ADO” ve/veya “ADO Grup”, “ADO Group” ibareleri geçen Web Siteleri ve içeriklerin şirketler grubumuzla ilişkileri bulunmamaktadır.

 

Bu Web Sitesi’nde sunulan bilgi ve fikirler yazım esnasında bir araya getirilen genel bilgiye dayanır ve bildirisiz değişikliğe tabidir. Şirket güvenilir olduğuna inandığı kaynaklardan topladığı bilgiye dayanır ancak bu bilginin gerçeklik ve eksiksizliğini garanti etmez. Bu Web Sitesi’nde içerik, riskler ve belirsizlikler içeren bir dizi ileriye dönük beyanlar ve imalar içerebilir. Gerçek sonuçlar ve genel iş;  çeşitli faktörlerin bir sonucu olarak bu ileriye dönük beyanlardan ciddi şekilde sapabilir. Bu faktörler, sadece bunlarla sınırlı olmamak üzere, özellikle yeni yatırımlar, tüketici talebi, pazar koşulları, makroekonomik değişkenler, rakiplerin eylemlerine yanıtlar ve şirket yetkinlikleri gibi risk faktörleridir. ADO Grup; yeni bilgilerin, gelecekteki olayların veya benzer sebeplerin, beyanları güncelleme ya da ileriye dönük revize etmek ile ilgili herhangi bir yükümlülük taahhüt etmez. Bilgilerin doğruluğu ve bütünlüğü ile ilgili olarak, bu belgede yer alan hiçbir ifade, rakam, belge ve bilgi, hiçbir şekilde bir emir veya yükümlülük temsil ve tesis etmezler. Web Sitesi’nde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı ADO Grup hiç bir hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

 

Web Sitesi'ne girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, Web Sitesi’nde yazılı bulunan bu ibarelerin ve ADO Grup’a ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak Hukuk Muhakemeleri Kanunu madde 193’e uygun olarak Antalya Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri’nin yetkisine sunulacağı ADO Grup tarafından beyan ve işbu Web Sitesi’ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul, beyan ve taahhüt edilir.

 

ADO Grup Web Sitesi’nin sahibi ADOPEN PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ A.Ş. ’dir. Bu Web Sitesi’nde bulunan bilgiler, yazılar, resimler, markalar, slogan ve diğer işaretler ile sair fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik programlarla, sayfa düzeni ve işbu web sayfasının sunumu ADO Grup’un mülkiyetindedir. ADOPEN PLASTİK VE İNŞAAT SANAYİ A.Ş.’den önceden yazılı muvafakat alınmaksızın, işbu web sayfasındaki bilgilerin ya da bu Web Sitesi’ne ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code’ların kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır. Bu sayfadaki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaç için mümkündür.