DECKADO

Ürettiği modüler zemin kaplama çözümleriyle uluslararası ölçüm ve standardizasyon kuruluşlarından aldığı kalite belgeleri ile ispatlamış bir kuruluştur.

Çevre duyarlılığının her geçen gün arttığı dünyamızda ahşap kompozit, dış mekan zemin uygulamaları için doğayla en dost çözüm olarak öne çıkmaktadır. Deckado, gelişmiş ve yenilikçi üretim teknolojisi ile verimliliği, çevreye uyumu ve yüksek kaliteyi birleştiren mükemmel bir ahşap kompozit ürünüdür. Deckado için, çevrenin korunması ve hammaddelerin çevre bilinciyle ele alınması, en az kompozit deck ürünlerinin üstün kalitesi kadar önemlidir. İklim şartlarına bağlı oluşan yüksek aşınmalardan dolayı, yüzey dayanıklılığı, uzun ömürlülük ve sağlamlılık; dış mekanlarda önemli rol oynayan kalite faktörleridir.

Terasınızda güzel bir kahvaltı, gün batımında mangal keyfi, havuz kenarında şezlongunuz üzerinde güneşin tadını çıkarma ya da yorucu bir işgününden sonra bahçenizde dinlendirici bir yürüyüş… Tüm bu keyifli anlardan sonra, dış mekânlarınız zamanla yoğun aşınmalara maruz kalsa dahi, Deckado modüler zemin kaplama çözümleri birçok güçlüğe karşı koyar.