ADO FLOOR

ADO Floor markası ve yılda 16.000.000 m2 parke üretim kapasitesi olan tesisleri ile Türkiye’nin tek SPC ve LVT parke üreticisidir. ADO Floor fabrikasının yapımına 2015 senesinde başlandı.

25.000 m²’lik kapalı alanda en son gelişmiş teknolojilerle kurulan fabrika Ocak 2016 tarihinde üretime başlamıştır. Türkiye’nin ve Avrupa’nın alanında en büyük fabrikası olan ADO Floor ürünleri, toplam 630 Bin m²’lik entegre alanda, uluslararası kalite standartlarında üretilmektedir.

Ülke çapında yaygın bayi ağı ile talebi karşılamak için satışa başlayan ADO Floor, yurtdışında da sahip olduğu satış ağı ile ihracatta da söz sahibi olacaktır.

ADO Floor, döşenecek zemini yeniden yorumlarken dünyaya bir yenilik sunmayı, doğa ile teknolojiyi iç mekan zeminlerinde buluşturmayı hedeflemektedir. ADO Floor, ahşabın doğallığı ile kompozit ve PVC’nin dayanıklılığını, montaj ve kullanım kolaylığı ile bir araya getirmektedir. Modern tesislerde seri olarak üretilen ve uluslararası tüketicilere ulaştırılan ADO Floor, kalite standartları üzerinde ürünlerle tüketicilerin evlerine en hesaplı şekilde sunulmaktadır.

ADO Grup, toplamda 630 Bin m² fabrika sahası, 25 Bin m²si parke üretim kapalı alan olmak üzere Türkiye'nin en büyük ve tek SPC / LVT parke fabrikasıdır.

Antalya’da bulunan ADO Grup üretim tesislerinde, çeşitli markalar altında SPC ve LVT Floor, PVC pencere ve kapı sistemleri, PVC profil, ahşap kompozit ve mdf kapı sistemleri, kompozit panel ve kalıp ürünleri, kompozit destek profili (CRP), panjur ve kepenk sistemleri, alüminyum yapı malzemeleri ve PVC sondaj boruları üretimi yapılmaktadır.

ADO GRUP’un üretim faaliyetleri bir yandan iç pazar taleplerini karşılarken, üretiminin önemli bir kısmı da üretim faaliyetlerinin olmadığı 60’ı aşkın ülkeye ihraç edilmektedir. ADO ürünleri, Avrupa, Doğu Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere Avustralya’dan Amerika’ya kadar dünyanın dört bir yanına dağıtılmaktadır.

ADO GRUP vizyonuna paralel olarak, ADO Floor, ARGE çalışmaları ve otomasyon çalışmalarına ağırlık vermiş olup, bu bağlamda ihtiyaç duyulan personel konusunda insan kaynakları değerlendirmeleri ve eğitim faaliyetlerini ön planda tutmaktadır.

ADO FLOOR markası ile SPC ve LVT Floor üretimi yapmaktadır.