ACCADO

ADO Şirketler Grubu içerisinde pencere aksesuar sistemleri ve kapı aksesuar sistemlerinde uzmanlaşmış markamız ACCADO’dur.

ACCADO, 2009 yılında Türkiye'deki PVC pencere ve kapı sistemleri sektöründeki kuruluşların aksesuar konusunda koşulsuz müşteri memnuniyetlerini ve beklentilerini karşılayabilmek üzere 8.000 m2 kapalı alanda Antalya'da kuruldu.

Çift açılım projesi, 2010 yılının 3. çeyreğinde hizmete girmiştir. ACCADO, bugün itibarıyla üretim alanını 15.000 m²'ye çıkartarak müşterilerine en güvenilir pencere ve kapı aksesuar ürünlerini ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. ADO GRUP vizyonuna paralel olarak ACCADO, ARGE çalışmaları ve otomasyon çalışmalarına ağırlık vermiş olup, bu bağlamda ihtiyaç duyulan personel konusunda insan kaynakları değerlendirmeleri ve eğitim faaliyetlerini ön planda tutmaktadır.

ACCADO, pencere ve kapı aksesuarları sektöründe "öncü" olma hedefi ile büyük bir entegre tesisi kurmuş, zamak ve alüminyum enjeksiyon dökümü, elektrostatik toz boyama operasyonları, preshane (sac büküm ve kesim), alkalin çinko kaplama tesisi ve plastik enjeksiyon üretim departmanları ile üretimine devam etmektedir.

ACCADO ürünleri, Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Kuzey Afrika ülkeleri başta olmak üzere dünyanın dört bir yanına dağıtılmaktadır.

ADO GRUP; vizyonu ve misyonuna paralel olarak entegrasyonu önemli bir stratejik öncelik olarak görmektedir.