X
YENİLİĞE ODAKLANMAK BUGÜNDEN TASARLAMAK
İnovasyon
aplus asmall areset

ADO GRUP’un gelişiminin arkasında, ARGE’ye verdiği stratejik önem yer almaktadır. ADO Şirketler Grubu, sürekli olarak yenilikçi ürünler ve katma değerli projeler sunmak için ürün, teknoloji ve süreçlerde inovasyon yaratmaktadır.
 

ARGE birimlerimizde, hem teknolojik gelişmeler yakından takip edilmekte hem de bu teknolojilerin gelişimine doğrudan katkıda bulunulmaktadır. PVC pencere ve kapı sistemleri, PVC profil, ahşap kompozit ve mdf kapı, kompozit panel, panjur ve kepenk sistemleri, alüminyum yapı malzemeleri, kapı ve pencere aksesuar sistemleri, PVC sondaj boruları, iskele ve kalıp sistemleri üretimi yapan ADO GRUP, ürünlerinin teknolojik üstünlüklerinin ve işlevsel özelliklerinin yanı sıra tasarım niteliklerinin de sektör açısında yenilikler sergilemesine özen göstermektedir.
 

ADO Şirketler Grubu, her yıl cirosunun önemli bir bölümünü ARGE çalışmalarına ayırmaktadır. Bu yatırımlar, kendi teknolojisini kendisi üreten ADO GRUP’un, vizyon ve misyonuna paralel olarak, dünya kalitesinde yapı malzemeleri yaratma tutkusunu simgelemektedir.