X
Basında ADO
aplus asmall areset

Almanya´dan prestijli ödül

ARGE çalışmalarıyla geliştirdiği CRP sistemini ilk kez pencerelerde kullanan Antalyalı Adopen, profil ayrı, destek sacı ayrı uygulamasına son verdi. Adopen, daha güçlü izolasyonu sağlayan CRP ile ses, ısı, su ve rüzgâr izolasyonunu tam olarak sağlayan bu sistem ile Almanya´da konusunda dünyanın en prestijli enstitüsü IFT Rosenheim´dan kalite belgesi almaya hak kazandı.
Devamı
13.05.2014

Adopen ‘in Moskova Tesisi İmalata Geçiyor

İstanbul Sanayi Odası´nın 2004 Türkiye´nin 500 büyük kuruluşu listesinde 127 basamak birden yükselerek 411. sıradan 284. sıraya yerleşen Antalyalı Adopen firması dünya markası olmayı hedefliyor. Şirketin Moskova´daki yeni tesislerinde de önümüzdeki aylarda üretime geçileceği belirtiliyor.
Devamı
13.05.2014

Türk penceresi dünyaya açıldı

Adopen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sak, Rusya, Türki Cumhuriyetler, Ortadoğu ve Kuzey Afrika ülkelerinin henüz PVC pencereyi tanımadıklarını belirterek, "Bu ülkeler 1980´lerin Türkiye´si gibi. PVC pencerenin P´sini bilmiyor. Müthiş bir pazar potansiyelleri var. Türk PVC sektörü kaliteli üretimle kendi aştı. Çevre ülkeler henüz PVC pencereyi tanımadıkları için Türkiye bölgenin PVC üretim üssü olacak" dedi.
Devamı
13.05.2014

Adopen, Plaspen’i Satın Aldı

Antalya merkezli Adopen Plastik, İstanbul´da faaliyet gösteren Plaspen´i satın aldı. Adopen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sak, Plaspen´in bünyelerine katılmasıyla üretim kapasitelerinin 15 bin tondan 22 bin tona çıktığını vurgulayarak, ürün çeşitlerinin de 200´e yükseldiğini söyledi. Adopen Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sak, fiyat konusunda herhangi bir açıklama yapmaktan kaçındı.
Devamı
13.05.2014