X
Adogrup Pen Grubu Bayi Toplantısı 2017
aplus asmall areset
Adogrup Pen Grubu Bayi Toplantısı 2017
Sektörün öncü markası ADO Grup ailesi yurtiçi pen bayilerinden oluşan 800 kişiyi Antalya’da gerçekleştirdiği bayi toplantısında bir araya getirdi.
 
Üretim faaliyetlerini 20 yıldır, artan üretim hacmi ve yükselen işgücü sayısı ile Antalya Organize Sanayi Bölgesi’ndeki entegre tesislerinde devam ettiren Adopen., PVC sektöründe yurt içinde faaliyet gösteren 800 kişilik bayileri ile 3-5 Kasım tarihlerinde, Antalya - Tekirova’da bir araya geldi.
 
2017 yılının değerlendirilip; 2018 yılına ait strateji ve hedeflerin görüşüldüğü bayi toplantısı, Ado Satış Grup Başkanı Sn. Serpil Ocak Onan’nın açılış konuşması ile başladı. Ülkemizin önde gelen ekonomistlerinden Murat Sağman, gerçekleştirdiği sunumunda Türkiye’nin genel ekonomisi ve 2018 yılı beklentilerine yönelik keyifli bir sohbet ile misafirleri bilgilendirdi.
 
Toplu fotoğraf çekiminin ardından biten toplantı sonrası misafirler öğle yemeği yemek üzere toplantıdan ayrıldılar.
 
Toplantı sonrasında akşam gala yemeğinde bir araya gelen Adopen bayileri ödül töreninin ardından sanatçı Mustafa Keser’in şarkıları ile eğlenceli bir gece geçirdi. Şarkılara eşik eden bayiler gecenin ilerleyen saatlerinde piste çıkarak dans edip gönüllerince eğlendiler.